fbpx

Szukasz sposobów na rozwijanie swojego biznesu? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Pragniesz poznawać innych przedsiębiorców i dzielić się z nimi doświadczeniem? Dzięki Club2B to prostsze, niż dotychczas!

W CluB2B dbamy o społeczność przedsiębiorców. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy narzędzia, które pomogą Ci rozwijać Twoją firmę, pozyskiwać nowe kontakty i utrzymywać relacje z ludźmi biznesu w całej Polsce. Zobacz jakie to łatwe!

Trafiaj do właściwych ludzi

Wszyscy użytkownicy Club2B to przedsiębiorcy. Dlatego zawiązując znajomości i szukając okazji do rozwoju firmy wiesz, z kim masz do czynienia. Dzięki temu, że profile użytkowników zawierają wszystkie niezbędne do prowadzenia biznesu informacje, nie tylko możesz poznać swoich potencjalnych partnerów, ale też o wiele efektywniej stworzysz reklamę czy zaaranżujesz spotkanie dla wybranej grupy biznesmenów.

Spotykaj ludzi i organizacje

W CluB2B wierzymy, że współpraca jest kluczem do sukcesu. Dlatego portal jest miejscem nie tylko dla pojedynczych przedsiębiorców, ale także dla klubów biznesu i organizatorów wydarzeń branżowych. Dzięki temu szybko znajdziesz sprawdzone organizacje biznesowe w swojej okolicy oraz ciekawe eventy, a będąc częścią społeczności z pewnością dostrzeżesz nowe perspektywy dla swojej firmy.

Obniżaj koszty

CluB2B dba o Twoje finanse. Dzięki naszej wirtualnej walucie, Monety(grosze) Club2B, regularnie udzielając się w społeczności zyskasz dodatkowe środki na reklamę, udział w wydarzeniach czy inne działania. Dziel się wiedzą, bądź aktywny i zarabiaj na rozwijaniu swojej działalności. Bez żadnego wkładu finansowego z Twojej strony!

Jesteś przedsiębiorcą lub członkiem zarządu?

Dołącz do tysięcy przedsiębiorców i osiągnij jeszcze więcej:

Dostęp do najlepszych, rekomendowanych oraz sprawdzonych dóbr i usług
Możliwość promowania siebie, swojej firmy i produktów oraz jednoczesnego pozyskania reklamodawcy
Ułatwiony dostęp do najnowszych badań rynku oraz możliwość opracowania badań na własne potrzeby
Zwiększona skuteczność poszukiwania informacji/kontrahentów/produktów dzięki zaawansowanej wyszukiwarce
Możliwość skorzystania z licznych specjalnych ofert partnerskich w ramach platformy Club2B
Oszczędność czasu w poszukiwaniu kontrahentów dzięki zebraniu w jednym miejscu gotowych do współpracy tysięcy rzetelnych przedsiębiorców i setek organizacji biznesowych

Dołącz Teraz i zyskaj dzięki CluB2B dostęp do

01
Wydarzeń biznesowych w całym kraju
02
Klubów biznesu
03
Stron B2B
04
Galerii zdjęć oraz relacji i materiałów wideo z konferencji i wydarzeń biznesowych
05
Ogromnej społeczności przedsiębiorców
06
Niezliczonej ilości biznesowych kontaktów
07
Ankiet poświęconym przedsiębiorczości
08
Blogów o tematyce biznesowej
09
Reklamowania się w gronie przedsiębiorców, prezentacji i sprzedaży swoich produktów
Uruchomiono zadanie harmonogramu