fbpx

Business Training || Sprzedaż prowokacyjną || Mateusz Mrozowski || Siedlce

Business Training

03 lutego w Siedlcach odbędzie się bezpłatny Business Training "Sprzedaż prowokacyjna" organizowany przez Stowarzyszenie Młodych Przedsiębiorców "Young Business Club". Gościem specjalnym będzie Mateusz Mrozowski, manager i doradca biznesowy, członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Były zawodowy sportowiec, dwukrotny reprezentant kraju na mistrzostwach Europy w Walencji i Kazaniu ( siatkówka plażowa). Autor książki "Sprzedaż jest sexy, albo nie ma jej wcale", który podczas spotkania opowie o rewolucji w sprzedaży. Spotkanie będzie miało formułę merytorycznego spotkania, połączonego z warsztatami.

Uczestnicy wezmą udział w interaktywnej prelekcji ujawniającej psychologiczne mechanizmy towarzyszące podejmowaniu decyzji, zarówno biznesowych, jak i osobistych w oparciu o system własnych przekonań, wartości i dążenia do zaspokojenia fundamentalnych potrzeb przez klienta. Koncepcja oparta o najnowsze badania amerykańskiego stowarzyszenia SEC, a w 2011 roku została okrzyknięta 4 rewolucją sprzedażową. W Polsce praktycznie nieznana.

Prelegent opowie m.in. o:

  • Zmianach procesowych po 2008 roku w branży sprzedażowej - kryzys światowy.
  • Monstrualnych badaniach SEC (sale executive council).
  • Relationship selling is dead.
  • Narodzinach nowego profilu sprzedawcy - the challenger sale.
  • Czynnikach wspierających sprzedaż prowokacyjną (Teach, Tailor, Take control).
  • Implementacji sprzedaży prowokacyjnej w Polskich realiach.

Agenda spotkania:

17:45 - Rejestracja i networking
18:00 - Rozpoczęcie wydarzenia i przedstawienie idei i celów Stowarzyszenia Młodych Przedsiębiorców "Young Business Club"
18:20 - Sprzedaż prowokacyjna - Mateusz Mrozowski
20:00 - Zakończenie spotkania

Czas: 03.02.2016 godzina: 18:00

Miejsce: Hotel Kamienica - Siedlce, ul. Wojska Polskiego 60, Siedlce

Zasady udziału w spotkaniu:

Aby wziąć udział w spotkaniu konieczna jest rejestracja, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, a znaczenie ma kolejność zgłoszeń. Stowarzyszenie działa non-profit, a naszą misją jest odpowiedzialne dzielenie się wiedzą dla bezpiecznego rozwoju firm, dlatego istnieje kilka możliwości udziału w wydarzeniu.

BEZPŁATNIE - możesz wziąć udział w tym wydarzeniu nie ponosząc żadnych kosztów, a po zakończonym spotkaniu sam ocenisz wartość jaką uzyskałeś. Liczymy, że wiedza i wskazówki jakie uzyskasz zaprocentuje w Twojej obecnej lub przyszłej firmie.

20 zł za udział w wydarzeniu - jesteś osobą, która zaczyna inwestować w siebie i wiedzę, która chce pozyskać. Jeśli temat spotkania jest dla ciebie interesujący i chciałbyś przyczynić się do organizacji kolejnych wydarzeń dla przedsiębiorczych osób wspomóż naszą działalność tą symboliczną kwotą.

40 zł za udział w wydarzeniu - jesteś osobą, która lubi się uczyć od praktyków oraz cenisz ich wkład i zaangażowanie. Jeśli temat spotkania jest dla ciebie bardzo interesujący i chciałbyś przyczynić się do organizacji kolejnych wydarzeń dla przedsiębiorczych osób wspomóż naszą działalność tą symboliczną kwotą. + książka Mateusza Mrozowskiego "Sprzedaż jest $exy, albo nie ma jej wcale".

Mateusz Mrozowski

Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Byłym zawodowym sportowcem, dwukrotnym reprezentantem kraju na mistrzostwach Europy w Walencji i Kazaniu ( siatkówka plażowa). Autorem książki "Sprzedaż jest sexy, albo nie ma jej wcale".

Jako ekspert publikuje na łamach magazynów Forbes, Marketer+, Szef sprzedaży, As sprzedaży, Franczyza&biznes. Prywatnie uwielbiam pracować z ludźmi nad przekraczaniem ich granic. Interesuje się treningiem mentalnym i procesem powstawania nawyków.

Współpracowałem jako Co-trener w JBB Coaching z trenerem mentalnym reprezentacji Polski Siatkarzy ( mistrzów świata). Szkolił i współpracował również z takimi markami jak: Energa, SGS, IKEA, Gamma discover.

Dzisiaj jestem także czynnym menadzerem w organizacji Vantis holding i trenerem mentalnym spółki Eduneo która będzie wspierać Polski Komitet Paraolimpijski na olimpiadzie w RIO i LOS ANGELES.

Kontakt: Pytania prosimy kierować na kontakt@ybc.org.pl

Mateusz Mrozowski
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START