fbpx

Marta Zięba Szklarska

Marta Zięba Szklarska

Przewodnicząca komisji rewizyjnej

Jestem Interim Managerem w obszarze Doradztwa i Rozwoju Biznesu – Księgowość, Podatki, HR, Kadry i Place, Współpraca z osobami Niepełnosprawnymi, Planowanie Finansowe oraz Prawo i Administracja.

Jestem Ekspertem w zakresie Transgranicznego Zatrudnienia – delegowanie pracowników z Polski do innych krajów oraz legalizacja zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Współpracuję z Firmami na terenie Polski, krajów UE oraz Stanów Zjednoczonych, Rosji, Nepalu, Indii i Kambodży.

Aktualnie prowadzę własną Firmę Consultingową, jestem wykładowcą w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, Dyrektorem ds. Rozwoju w European Federation of Financial Professionals Poland oraz pełnię funkcję Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet i jestem Mentorem w programach Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. Ponad to realizuję projekty Interim Managera i współpracuję z Izbami, Stowarzyszeniami oraz Fundacjami.

W trakcie kilkunastoletniej pracy zdobyłam wiele kontaktów i Partnerów Biznesowych. Nie jestem od wszystkiego, ale staram się by moi Klienci mieli dostęp do większości niezbędnych im usług i wartości. Współpracuję z Biurami Rachunkowymi i Podatkowymi, Kancelariami oraz wieloma firmami z obszaru wsparcia dla biznesu ale również firmami nie związanymi bezpośrednio z branża w której działam. Realizuję projekty partnerskie i wzajemnej współpracy, polecam usługi i angażuje się w nadzór nad tym by moi Klienci otrzymali odpowiednia obsługę, szczególnie wtedy gdy oddaję ich w ręce swoich Partnerów.

     

COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START