Wyszykiwanie wydarzeń blisko ciebie
2019

Zdarzednia wedle lat

Mar
21
 1.   Spotkania
 2.    Public
 1.   21 Mar, 2019
Na spotkaniu Warszawskiego Klubu Przedsiebiorczości dowiesz się między innymi, jak szybko i skutecznie pozyskiwać na Facebooku leady sprzedażowe i jak zarabiać przy pomocy technologii blockchain. Opró...

Na spotkaniu Warszawskiego Klubu Przedsiebiorczości dowiesz się między innymi, jak szybko i skutecznie pozyskiwać na Facebooku leady sprzedażowe i jak zarabiać przy pomocy technologii blockchain. Oprócz tego otrzymasz szansę poznania innych przedsiębiorczych ludzi z twojego regionu oraz otrzymasz informacje, jak samemu zostać członkiem klubu i jakie będziesz miał z tego korzyści.

 1.   2
 2.   al. Jerozolimsk...
Kwi
11
 1.   Spotkania Networkingowe
 2.    Public
 3.   49 / 50
 1.   11 Kwi, 2019
Network Business Club Polska   Spotkanie Biznesowe NBC Warszawa dnia 11 Kwietnia 2019 (czwartek), o godz. 7:45 ...

Network Business Club Polska

 

Spotkanie Biznesowe NBC Warszawa

dnia 11 Kwietnia 2019 (czwartek), o godz. 7:45

Restauracja Evil Steak House

Warszawa, ul. Świętokrzyska 03                          Link

NBC Polska powstało z myślą o łączeniu przedsiębiorców

Wzajemne udzielanie rekomendacji to ponad połowa zrealizowanych biznesów. Dlaczego? Bo kontakty, którymi się dzielą przedsiębiorcy są już sprawdzone a przez to wiarygodne, dodatkowo dobra rekomendacja jest wcześniej wypracowana i odpowiednio przygotowana. Dlatego powstał NBC. Poprzez regularne spotkania w określonej strukturze daje on możliwość oszczędzania czasu i maksymalizacji trafionych działań biznesowych. NBC wspiera przez to biznesy swoich klubowiczów. Zrzeszając właścicieli firm z całego kraju daje im możliwości wdrażania w swoje działania gotowego sytemu rekomendacji popartego szkoleniami. Niewątpliwym wyróżnikiem działania w ramach NBC to możliwość korzystania z systemu budowania lojalności klientów. Po za tym NBC poszerza możliwości działania na poziomie biznesowym swoim klubowiczom w całym kraju poprzez współpracę z organizacjami wspierającymi rozwój polskiej gospodarki.

Zasadą jest, że do każdej grupy działającej w strukturach NBC przyjmujemy jednego przedstawiciela z danej branży. Działanie takie eliminuje konkurencję w danej grupie. Osobiste polecenia staja się zaś najlepszą formą marketingu, jaką może zaimplementować u siebie przedsiębiorca. Każda firma kandydująca do grupy w danym mieście, przechodzi proces rekrutacji co powoduje odpowiednią jakość biznesu w NBC.

Dla tych, którzy myślą o budowaniu swojego wizerunku osobistego lub marki firmy NBC daje możliwości wystąpień publicznych w większym gronie. Chcesz budować wizerunek eksperta? NBC daje dostęp do sceny i możliwości przemawiania do przedsiębiorców z całego kraju.

Oczywiście nie pozostawiamy przedsiębiorców samym sobie. Jako klub biznesowy zapewniamy szkolenia dla uczestników, uczymy jak wykorzystać polecenia w swojej działalności i oszczędzić czas przy pozyskaniu nowych klientów. Dodatkowo szkolimy z wystąpień publicznych oraz autoprezentacji. Zapewniamy również wsparcie dla nowych uczestników i od klubowiczów. Staramy się inspirować i integrować przedsiębiorców. Pomagamy identyfikować ich potrzeby jako liderów. Nie jest to tylko wsparcie w ramach własnej grupy, lecz również od innych grup działających w strukturze NBC. Jesteśmy po to by budować relacje.

Przyjdź zobacz, posłuchaj, podejmij decyzję.

Formuła spotkania typu biznes-mixer będzie okazją do nawiązania wielu nowych kontaktów biznesowych. Obowiązuje strój biznesowy.

Zalecamy zabranie ze sobą min. 40 wizytówek, przygotowanie 60-sek. Pełny catering na miejscu. Więcej informacji o NBC na: www.nbcpolska.pl.

Rejestracja trwa od 7:45 
Spotkanie trwa do 9:30

Koszt rejestracji - 50zł gotówką
lub 45zł rejestracja on-line

 
 
 
Kontakt:

Tel.: 669 444 306

Email: biuro@nbcpolska.pl

                                                           
 1.   1
 2.   Świętokrzyska 3...
Maj
31
 1.   Spotkania Networkingowe
 2.    Public
 1.   31 Maj, 2019
Zapraszam przediębiorców do udziału w spotkaniu i wymianie wizytówek.
 1.   1
 2.   Humańska 8, 00-...
Lip
04
 1.   Spotkania
 2.    Public
 1.   4 Lip, 2019

Zapraszamy wszyctkich przedsiębiorców zainteresowanych skutecznymi narzędziami w budowaniu sieci kontaktów.

 1.   1
 2.   Warszawa, Polsk...
Lip
25
 1.   Spotkania Networkingowe
 2.    Public
 3.   98 / 100
 1.   25 Lip, 2019
Jesteś osobą, która lubi się rozwijać i uczyć, ale wiedza, którą już masz nie przekłada się na odpowiednie pieniądze? Starasz się każdego dnia generować nową sprzedaż i zarabiać na utrzymanie siebie,...

Jesteś osobą, która lubi się rozwijać i uczyć, ale wiedza, którą już masz nie przekłada się na odpowiednie pieniądze?

Starasz się każdego dnia generować nową sprzedaż i zarabiać na utrzymanie siebie, rodziny, pracowników, ale czujesz, że dochodzisz do kompetencyjnej ściany?

A jeśli powiem Ci, że jest miejsce w którym możesz jednocześnie rozwijać się i zarabiać dobre pieniądze na własnych produktach i usługach, to chciałbyś je poznać?

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to wydarzenie Business Maker „Rozwijaj się i zarabiaj!” jest właśnie dla Ciebie. Jest to wspaniała okazja, aby

 • nauczyć się budować oraz korzystać z marki osobistej,
 • poznać przedsiębiorców, którzy od kilku lat prowadzą własne firmy,
 • skorzystać ze wsparcia Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości i otrzymać dotacje na dostęp do ogromnych zasobów wiedzy biznesowej na platformie VOD,
 • dołączyć do społeczność ludzi biznesu w ramach portalu internetowego CluB2B.pl jako narzędzia, które może diametralnie zmienić Twoje dotychczasowe przekonania o networkingu,
 • uzyskać dostęp do dedykowanych zleceń i kontraktów w Polsce i Europie.

Nie pytaj co świat może zrobić dla Ciebie, tylko zapytaj, co Ty możesz zrobić dla świata!

parafrazując słowa Johna F. Kennedy'ego

dowiesz się również jak cenna jest umiejętność dzielenia się zdobytą wiedzą w gronie ludzi, którzy są na nią otwarci i potrafią ją zastosować w praktyce.

Koniec ze szkoleniami i spotkaniami motywacyjnymi z których nic trwałego nie wynika. To czego się uczysz powinno przynosić Ci korzyść prywatne i biznesowe, dlatego zadbaj o to, aby już teraz dokonać rejestracji na to spotkanie.

Kup Bilet
(do 20.07.2019 w cenie promocyjnej 50zł lub z lunchem za 70zł)

 

Jeśli myślisz, że to wydarzenie jest jednym z wielu spotkań wymiany kontaktów, jakie znasz i już widziałeś to grubo się mylisz!

Business Maker to pierwsze z siedmiu narzędzi działających cyklicznie i w synergii pod szyldem Polish Business Academy oferowanych przez partnerów strategicznych zebranych w ramach idei “Rozwijaj się i zarabiaj”.

polish business academy partnerzy strategiczni

8:00 – Rejestracja i networking
9:00 – Dr Anna Nitkiewicz-Jankowska - Jak w 5 kroków budować swoją skuteczną markę osobistą?
9:45 – Przerwa
10:00 – Sławomir Stańczuk – Rozwijaj się i zarabiaj
10:45 – Konkurs wizytówkowy
11:00 – 12:00 – Networking oraz Lunch dla osób z biletem Premium

Dr Anna Nitkiewicz-Jankowska

anna nitkiewicz jankowskaDoktor nauk ekonomicznych z zakresu Zarządzania i Ekonomiki Usług, Trener marki osobistej, Trener profesjonalnej obsługi klienta, twórczyni i manager projektu Silna Marka Hotelu, właścicielka firmy Premium Personal Branding i twórczyni własnego programu Strategia Marki Osobistej, który wdrożyło jej ponad 300 klientów indywidualnych. Certyfikowany Revenue Manager. Profesjonalny Event Manager.

Sławomir Stańczuk

slawomir stanczukOd 2013 roku Prezes Zarządu Polish Business Club, organizacji funkcjonującej w 10 krajach na świecie, łączącej ludzi i biznesy. Jest pomysłodawcą i członkiem zarządu Stowarzyszenia Młodych Przedsiębiorców Young Bussiness Club. Wspiera inicjatywy promujące postawy przedsiębiorczości w całej Polsce. Jako fundator Fundacji Polska Marka promuje rodzime produkty dobrej jakości, tym samym zwiększając ich rozpoznawalność oraz sprzedaż w kraju i na świecie. Jego pasją jest realizacja projektów, które wypełniają jego życie.
Wrz
12
 1.   Konferencje
 2.    Public
 1.   12 Wrz, 2019
uwaga! uwaga! uwaga! z przyczyn od nas niezależnych  jesteśmy zmuszeni przesunąć termin konferncji na wrzesien , przepraszamy zainteresowanych.   Konferencja pokazująca nowe trendy w sprz...

uwaga! uwaga! uwaga!

z przyczyn od nas niezależnych  jesteśmy zmuszeni przesunąć termin konferncji na wrzesien , przepraszamy zainteresowanych.

 

Konferencja pokazująca nowe trendy w sprzedaży i marketingu 

W każdej dziedzinie prowadzenia biznesu sprzedaż i marketing to jedne z najważniejszych elementów.     Z reguły staramy się o najlepszych sprzedawców, najlepsze szkolenia i możliwie najpełniejszą wiedzę w tych dziedzinach. Tymczasem, jak napisano na jednym z blogów sprzedażowych -sprzedaż to proces. Logicznie, konsekwentnie realizowany łańcuch zdarzeń, działań i przedsięwzięć, którego finałem jest transakcja oraz wieź, trwała, efektywna, pomiędzy sprzedawcą a Klientem. Nie ma w niej zbyt wiele miejsca na improwizację, (choć z pozoru może się tak wydawać) czy przypadek.

Wychodząc naprzeciw organizujemy cykl konferencji z najnowszymi trendami , technikami i osobami w branży, które pomogą by działania były skuteczne a improwizacje była zamierzone i doprowadzały do celu.

Konferencja przeznaczona jest dla przedsiębiorców i wszystkich tych, którzy, na co dzień pracują w sprzedaży. Będzie to cykl czterech spotkań, co kwartał, pierwsze spotkanie już  9.05 w Rzeszowie

Przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące sprzedaży i marketingu,

Pokazujemy nowinki o technikach, narzędziach i możliwościach,

Specjaliści to nie tylko prelegenci, ale także uczestnicy. W ramach przerw będziemy angażować Cie do rozmów, wymiany doświadczeń i kontaktów. Praca i projekty zawodowe pozostałych uczestników i ich doświadczenia staną się inspiracją do Twoich zawodowych wyzwań. 

Zaprosiliśmy najciekawsze osobowości.  To praktycy i ludzie z ogromną charyzmą, którzy przekażą wam wiedze i sposoby jej wykorzystania.

W trakcie Konferencji dla bardziej wymagających Gości zostanie zorganizowana strefa

VIP, gdzie w spokojniejszym otoczeniu można porozmawiać między sobą o biznesie, czy

zjeść obiad z prelegentami

Prelegentami są czołowi polscy specjaliści, praktycy i szkoleniowcy

Ambasadorami merytorycznymi cyklu są:

Mateusz Mrozowski-Trener sprzedaży, wykładowca akademicki, publicysta.

Grzegorz Turniak – Master of Networking Akademia rekomendacji Grzegorza Turniaka

Pozostali paneliści I edycji

Filip Prokop- przedsiębiorca, trener, motywator.

Dyr. Biura rzecznika MŚP- Grzegorz Piotrowski

Marcin Chmielowski- Doktor filozofii, politolog, absolwent podyplomowych studiów z bankowości centralnej. Wiceprezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości. Członek Towarzystwa Ekonomistów i Przedsiębiorców im. Juliana Dunajewskiego

W tym dniu nie ma żadnych wydarzeń.
Unable to load tooltip content.
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START