fbpx
Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję
Statystyki
Informacje o wydarzeniu
Tytuł:
Negotiations Marketing Sale Expert
Data i czas wydarzenia:
Start

28 Wrz, 2019 12:00

Koniec

29 Wrz, 2019 20:00

Opis wydarzenia:

KONFERENCJA dotycząca negocjacji, sprzedaży i marketingu –

NSE 1.0 Szkolenie dedykowane dla osób związanych z marketingiem i sprzedażą. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę jako przedsiębiorca, także znajdzie się dla Ciebie miejsce, poznasz wiedzę od praktyków. Jeżeli jesteś właścicielem firmy i z powodzeniem prowadzisz biznes, zachęcamy do działu. Ponieważ na NSE 1.0  zostaną zaprezentowane techniki mające na celu rozwój działalności, a także zwiększenie liczby klientów. Szkolenie kierowane do małych, średnich i dużych firm.

PODCZAS SZKOLENIA:

 • przygotowywanie szkoleń online z testami wiedzy celem utrwalenia i praktykowanie nabytych kompetencji,
 • warsztaty z budowania zespołów i wsparcie między nimi,
 • przygotowywanie procedur i algorytmu rozmowy sprzedażowej,
 • wsparcie w zakresie projektowania i tworzenia kampanii marketingowych w social media i z zastosowaniem video
 • poznasz sposoby rozwoju sprzedaży, po których wdrożeniu będziesz otrzymywać więcej zapytań o swoje produkty i usługi
 • nauczysz się analizować zachowanie na stronie internetowej i użyć praktycznych narzędzi m.in. Google Analytics celem zwiększania przychodu,
 • nauczysz się wykorzystywać Google Ads i dowiesz się jak nie przepalać budżetu na reklamę,
 • nauczysz się technik tworzenia treści dopasowanych do Twojego klienta, dzięki którym zwiększysz zainteresowanie swoją marką.

Nabyte umiejętności po szkoleniu:

 • negocjacje,
 • sprzedaż,
 • marketing (social media, video marketing),
 • digital marketing (robienie i promocja produktów cyfrowych),
 • wystąpienia publiczne.

Co Cię spotka na szkoleniu?

Szkolenia online Przygotowywanie szkoleń online z testami wiedzy celem utrwalenia i praktykowanie nabytych kompetencji. Analiza strony www Nauczysz się jak analizować zachowania na stronie internetowej i jak używać praktycznych narzędzi (m.in. Google Analytics) celem zwiększenia zwiększenia przychodu. Rozmowa sprzedażowa Przygotowywanie procedur i algorytmu rozmowy sprzedażowej. Warsztaty Warsztaty z budowania zespołów i wsparcie między nimi. Jak zwiększyć sprzedaż Poznasz sposoby rozwoju sprzedaży, po których wdrożeniu będziesz otrzymywać więcej zapytań o swoje produkty i usługi. Jak tworzyć treści Nauczysz się technik tworzenia treści dopasowanych do Twojego klienta, dzięki którym zwiększysz zainteresowanie swoją marką Efektywna reklama Nauczysz się wykorzystywać Google Ads i dowiesz się jak nie przepalać budżetu na reklamę.

Kampanie marketingowe Wsparcie w zakresie projektowania i tworzenia kampanii marketingowych w social media i z zastosowaniem video.

➢ Piotr Cieszewski

Przez 10 lat menadżer w korporacji budowlanej Skanska, w roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Regularnie komentuje wydarzenia związane z tematyką górską, społeczną i gospodarczą w stacjach telewizyjnych TVN 24, TVN 24 Biznes i Świat, TVP. Obecnie prowadzi zajęcia z przywództwa na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, a także szkoli w firmach i urzędach. Trener przywództwa i profesjonalny mówca specjalizujący się w przemówieniach inspiracyjno- motywacyjnych, a także wykładach biznesowych dotyczących przywództwa, etyki w biznesie, zmiany i pracy zespołowej. Jego przemówienia, wygłoszone do ponad 65 tysięcy uczestników, to mieszanka doświadczenia, siły, wrażliwości i pasji. W 2002 r. został najmłodszym dyrektorem oddziału w stu dwudziestoletniej historii jednej z największych korporacji budowlanych świata i zarządzał grupą 600 pracowników. Razem z pracownikami oddziału zrealizował w Polsce 70 inwestycji drogowych i mostowych – kontrakty od 1 mln do ponad 100 mln zł. W ramach tej korporacji jako pierwszy dyrektor w Polsce awansował na stanowisko project menagera kobietę. Prowadzony przez Piotra Cieszewskiego oddział budownictwa drogowo- mostowego, osiągał bardzo wysokie wskaźniki w badaniach zaangażowania i satysfakcji pracowników, przeprowadzanych przez niezależny Instytut Gallupa. Maratończyk, taternik- zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, który w 2013 r wniósł flagę tej akcji na najwyższą górę świata. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Żonaty, tata dwóch córek. ➢ Sylwia Królikowska Sylwia z wykształcenia jest psychologiem – ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, ze specjalizacjami psychologia biznesu oraz zarządzanie zmianą, obecnie pisze doktorat na Uniwersytecie SWPS . Od 2003 roku specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, coachingu i doradztwie. Współpracuje głównie z korporacjami, a do grona jej stałych klientów należą m.in. Facebook, BNP Paribas, Unilever, Capita, Shell, State Street, UBS, Valeo i wiele innych. W swojej karierze przeszkoliła ponad 20 000 menedżerów i liderów. Sylwia posiada międzynarodowe doświadczenie trenerskie – prowadziła szkolenia dla menedżerów centrów finansowych w Indiach, Malezji, Kazachstanie, Filipinach oraz w Wielkiej Brytanii. Często dzieli się swoją wiedzą w ramach konferencji i seminariów oraz aktywnie uczestniczy w działaniach ABSL.

➢ Michał Kanarkiewicz

Wykładowca MBA, szachista, trener strategicznego myślenia, autor 4 książek, mówca inspiracyjny TEDx Michał uczy podejmowania decyzji i myślenia strategicznego poprzez grę w szachy. Jest ekspertem mediów (TVN, TVN24). Dzięki jego metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą. Wykorzystuje strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobu, w jaki firma może urosnąć. W gronie jego klientów są międzynarodowe organizacje takie jak: Siemens, Volvo, Heineken, EY, PwC, Warta, PZU, UBS, Santander Bank, Bank Zachodni WBK, Alior Bank i Luxmed. Regularnie występuje na największych scenach wydarzeń biznesowych oraz związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. Wystąpił z Nickiem Vujicicem, przed publicznością liczącą 5000 osób. ➢ Łukasz Krasoń Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, autor, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Życie Łukasza szybko nabrało tempa. W wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to, co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, umiejętność pozytywnego myślenia. Pomaga ludziom odkryć w sobie wartość i zrealizować marzenia pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na narzekanie. A menedżerom i przedsiębiorcom udowadnia, że nie ma problemu, który byłby większy od nich. Pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą wzmocnić ducha i wiarę w siebie oraz sięgnąć po to, co wydawało im się nieosiągalne.

➢ Jan Paweł Tomaszewski

Charyzmatyczny mówca i trener, który wie jak mówić i jak uczyć. Pozytywnie wpływa na szerokie grono odbiorców. Nie jest osobą, której ręce leczą, a wzrok zabliźnia rany. Po wyjściu z jego szkolenia nie wygrywa się szóstki w totka (chociaż, może warto spróbować), a w miejscach, w których przemawia nie milkną wojny i nie znika ZUS. Po prostu mówi. Do ludzi, o ludziach. Wspiera procesy zmian w życiu i biznesie. Pomaga przedsiębiorcom, prezesom, dyrektorom oraz menagerom przemawiać publicznie lekko i skutecznie. Inspiruje do zmian i spełniania marzeń. Twarz polskiej kampanii reklamowej marki Trivago, której pierwszy spot w Internecie wyświetlono blisko 10mln razy, bez znajomości i koneksji. Z pasji i motywacji.

➢ Piotr Matulka

Trener Mentalny, Trener Sprzedaży i Zarządzania Zespołami, Mówca Motywacyjny. Socjolog – doradca psychospołeczny, pedagog, od 2012 roku dyplomowany trener biznesu. W 2015 roku zdobył międzynarodowy certyfikat trenera technik sprzedaży: Certyficate of VCC Trainer – Standard Training Sessions in Sales Techniques. W 2017 roku ukończył pierwszą w Polsce Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. Uwielbia wydobywać z ludzi ich ukryty potencjał i wspierać ich w realizacji celów. Uważa, że każdy może “wychować (w sobie) mistrza”. Swoje doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi zdobywał w ogólnopolskich firmach i międzynarodowych korporacjach.

➢ Krzysztof Jankowski (Radio ESKA)

Krzysztof Jankowski, czyli prezenter posiadający jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Obecnie, codziennie, każdego dnia budzi całą Polskę zarażając pozytywną energią i dobrym humorem w programie Ranne Ptaki w Radiu ESKA. W przeszłości prowadził program ImprESKA, pojawiał się również na antenie ESKA TV. Uwielbia oglądać mecze żużla oraz wszystkie spotkania reprezentacji Polski. Niezależnie od dyscypliny. Interesuje się również frisbee. Jednym z jego marzeń jest nauka gry na gitarze. Jego profil na Facebooku śledzi blisko 400 tysięcy osób. Każdego dnia zaraża pozytywną energią i dobrym humorem.

➢ Mick Griffin (Brand24)

Mick ma ponad 10-letnie doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu strategii rozwoju biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu, rozwoju biznesu.  Mick jest obecnie Chief Revenue Officer w firmie Brand24 Internet Monitoring. Współpracuje z Michałem Sadowskim nad rozwojem marki Brand24 i ekspansji na rynki międzynarodowe. Pomógł rozwinąć firmę do ponad 2000 aktywnych klientów w ciągu zaledwie 30 miesięcy.

➢ Karol Froń

Przedsiębiorca, mentalista, praktyk sprzedaży, cold callingu i budowania zespołów handlowych. Od 2007 r. aktywnie sprzedaje, wykonał ponad 30 000 rozmów z klientami. Od 2012 przedsiębiorca, który w ciągu 6 lat zatrudnił w swojej firmie 3500 ludzi i zbudował blisko 30 zespołów sprzedaży. Autor 5 książek, wykładowca akademicki, trener Brian Tracy International w Polsce. Pomaga przedsiębiorcom i dyrektorom sprzedaży zwiększać skuteczność ich zespołów handlowych, poprzez zmianę przekonań, nawyków mentalnych i rozwój umiejętności ich współpracowników. Twórca modeli sprzedaży Sales Hunter i przywództwa Dream Sales Team. Uczy praktycznej sprzedaży, psychologii sukcesu i pomaga wydobywać osobisty potencjał. Z jego szkoleń skorzystało już ponad 11 000 osób.

➢ Paweł Musiałowski

Trener, manager, przedsiębiorca. Praktyk, która zbudował i prowadzi z sukcesami własne zespoły sprzedażowe. Prowadzi szkolenia z tematyki szeroko pojętych umiejętności miękkich, motywacji, komunikacji, zarządzania, autoprezentacji, sprzedaży oraz obsługi klienta. Pracował m.in. z T-Mobile, Volkswagen, Calvin Klein, Tommy Hilfiger , Nest Bank, Studio Figura, Cashback i wiele innych). Występował na scenach m.in. z Brianem Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Jakubem B. Bączkiem. Przedstawiciel nowej generacji biznesowej – pokolenia Y. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, a jego misją jest inspirować każdego, z kim współpracuje. Podczas szkoleń skupia się na praktycznym zastosowaniu zdobytych kompetencji, dostarczając uczestnikom gotowe, sprawdzone rozwiązania. Interesuje się matematyką, psychologią i sprzedażą.

➢ Wojciech Kołodziejczak

Z wykształcenia prawnik, a na co dzień trener biznesowy, który pomaga polskim firmom wchodzić na rynek brytyjski. Międzynarodowy dealmaker, specjalista od networkingu i  komunikacji międzykulturowej, który uczy jak się skutecznie porozumiewać z przedstawicielami innych kultur. Misją Wojciecha Kołodziejczaka jest pomaganie innym budować zdrowe relacje w życiu i biznesie poprzez NETWORKING. Wojciech przez ponad 10 lat rozwija swoją karierę na rynku brytyjskim, gdzie między innymi pomaga firmom polskim rozwijać się i docierać do klienta brytyjskiego. Zorganizował ponad 300 konferencji i spotkań biznesowych w ciągu ostatnich 5 lat co umocniło go jako lidera międzykulturowego NETWORKINGU. Jest doradcą, mówcą i trenerem dla firm i organizacji z UK i zagranicy, takich jak Federation of Small Businesses, BBC, Royal Bank of Scotland, London Metropolitan University, kancelarie prawne i wiele innych.

➢ Bartek Marczuk

Od 8 lat zajmuję się marketingiem internetowym operując głównie w środowisku Googlowym. To przestrzeń w której liczy się wąska specjalizacja . Przez te 8 lat praktyki poznałem wiele aspektów działania tego medium. Wszystko sprowadza się do analizy danych i behawiorystyki. Pracowałem w zespole agencyjnym Google tam Nauczyłem się wiele i poznałem ten świat od środka i poznaję go cały czas , algorytmy się zmieniają bo i My się zmieniamy , a Google się uczy Nas i specyfiki Naszych zachowań i pewnie dlatego jest nr 1 bo się cały czas uczy. W Google miałem przyjemność udzielać wsparcia i wdrażać nowośći dla najlepszych Agencji SEO/SEM w Polsce pracując z Nimi przy nowych produktach i usługach dla ich klientów. Tu rozpiętość była znaczna od startupów do wielkich międzynarodowych koncernów. To dzięki temu szerokiemu spektrum klientów nauczyłem się badać świat online za pomocą cyfr i wykresów. Mnogość danych powala nawet najstarszych wyjadaczy w branży. Pokażemy narzędzia i sposoby do łatwego w rozumieniu “analitycsowego know how” “Analizuj albo Giń “ – bądź jak marketingowy zołnierz Gromu

➢ Tomasz Dmuchowski

Dla jednych człowiek zagadka, dla drugich chodząca motywacja. Osoba, która przez swoje doświadczenie i nieskończone pokłady pozytywnej energii codziennie motywuje kolejne osoby do zmiany swojego życia i pracy nad sobą. Pokazuje ludziom jak walczyć o swoje marzenia i jak dążyć do osiągnięcia postawionych sobie celów. Tomasz cały czas pracuje nad nowymi szkoleniami, na które zgłasza się co raz więcej osób prywatnych i firm. Pokazał, że pochodząc z małego miasta, jakim jest Łomża, również można realizować marzenia, a poprzeczka, którą sobie stawiamy, nie musi być zawieszona nisko. Osiągnięcia: Laureat „Osobowość Roku 2017” w kategorii Biznes Tytuł „Innowacje 2017: Cyfrowe Ewolucje”    

 

Miejsce

Nazwa miejsca:
Lokalizacja:
Strona www miejsca:

Organizator

Nazwa organizatora:
Strona www organizatora:
Unable to load tooltip content.
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START