fbpx
Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję
Informacje o wydarzeniu
Tytuł:
NBC Warszawa - Udział w spotkaniu biznesowym 11 Kwietnia
Data i czas wydarzenia:
Start

11 Kwi, 2019 21:45

Koniec

11 Kwi, 2019 23:30

Opis wydarzenia:

Network Business Club Polska

 

Spotkanie Biznesowe NBC Warszawa

dnia 11 Kwietnia 2019 (czwartek), o godz. 7:45

Restauracja Evil Steak House

Warszawa, ul. Świętokrzyska 03                          Link

NBC Polska powstało z myślą o łączeniu przedsiębiorców

Wzajemne udzielanie rekomendacji to ponad połowa zrealizowanych biznesów. Dlaczego? Bo kontakty, którymi się dzielą przedsiębiorcy są już sprawdzone a przez to wiarygodne, dodatkowo dobra rekomendacja jest wcześniej wypracowana i odpowiednio przygotowana. Dlatego powstał NBC. Poprzez regularne spotkania w określonej strukturze daje on możliwość oszczędzania czasu i maksymalizacji trafionych działań biznesowych. NBC wspiera przez to biznesy swoich klubowiczów. Zrzeszając właścicieli firm z całego kraju daje im możliwości wdrażania w swoje działania gotowego sytemu rekomendacji popartego szkoleniami. Niewątpliwym wyróżnikiem działania w ramach NBC to możliwość korzystania z systemu budowania lojalności klientów. Po za tym NBC poszerza możliwości działania na poziomie biznesowym swoim klubowiczom w całym kraju poprzez współpracę z organizacjami wspierającymi rozwój polskiej gospodarki.

Zasadą jest, że do każdej grupy działającej w strukturach NBC przyjmujemy jednego przedstawiciela z danej branży. Działanie takie eliminuje konkurencję w danej grupie. Osobiste polecenia staja się zaś najlepszą formą marketingu, jaką może zaimplementować u siebie przedsiębiorca. Każda firma kandydująca do grupy w danym mieście, przechodzi proces rekrutacji co powoduje odpowiednią jakość biznesu w NBC.

Dla tych, którzy myślą o budowaniu swojego wizerunku osobistego lub marki firmy NBC daje możliwości wystąpień publicznych w większym gronie. Chcesz budować wizerunek eksperta? NBC daje dostęp do sceny i możliwości przemawiania do przedsiębiorców z całego kraju.

Oczywiście nie pozostawiamy przedsiębiorców samym sobie. Jako klub biznesowy zapewniamy szkolenia dla uczestników, uczymy jak wykorzystać polecenia w swojej działalności i oszczędzić czas przy pozyskaniu nowych klientów. Dodatkowo szkolimy z wystąpień publicznych oraz autoprezentacji. Zapewniamy również wsparcie dla nowych uczestników i od klubowiczów. Staramy się inspirować i integrować przedsiębiorców. Pomagamy identyfikować ich potrzeby jako liderów. Nie jest to tylko wsparcie w ramach własnej grupy, lecz również od innych grup działających w strukturze NBC. Jesteśmy po to by budować relacje.

Przyjdź zobacz, posłuchaj, podejmij decyzję.

Formuła spotkania typu biznes-mixer będzie okazją do nawiązania wielu nowych kontaktów biznesowych. Obowiązuje strój biznesowy.

Zalecamy zabranie ze sobą min. 40 wizytówek, przygotowanie 60-sek. Pełny catering na miejscu. Więcej informacji o NBC na: www.nbcpolska.pl.

Rejestracja trwa od 7:45 
Spotkanie trwa do 9:30

Koszt rejestracji - 50zł gotówką
lub 45zł rejestracja on-line

 
 
 
Kontakt:

Tel.: 669 444 306

Email: biuro@nbcpolska.pl

                                                           

Miejsce

Lokalizacja:

Organizator

Strona www organizatora:
Unable to load tooltip content.
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START