Informacje o wydarzeniu
Tytuł:
Nowe trendy w sprzedaży i marketingu
Data i czas wydarzenia:
Opis wydarzenia:

uwaga! uwaga! uwaga!

z przyczyn od nas niezależnych  jesteśmy zmuszeni przesunąć termin konferncji na wrzesien , przepraszamy zainteresowanych.

 

Konferencja pokazująca nowe trendy w sprzedaży i marketingu 

W każdej dziedzinie prowadzenia biznesu sprzedaż i marketing to jedne z najważniejszych elementów.     Z reguły staramy się o najlepszych sprzedawców, najlepsze szkolenia i możliwie najpełniejszą wiedzę w tych dziedzinach. Tymczasem, jak napisano na jednym z blogów sprzedażowych -sprzedaż to proces. Logicznie, konsekwentnie realizowany łańcuch zdarzeń, działań i przedsięwzięć, którego finałem jest transakcja oraz wieź, trwała, efektywna, pomiędzy sprzedawcą a Klientem. Nie ma w niej zbyt wiele miejsca na improwizację, (choć z pozoru może się tak wydawać) czy przypadek.

Wychodząc naprzeciw organizujemy cykl konferencji z najnowszymi trendami , technikami i osobami w branży, które pomogą by działania były skuteczne a improwizacje była zamierzone i doprowadzały do celu.

Konferencja przeznaczona jest dla przedsiębiorców i wszystkich tych, którzy, na co dzień pracują w sprzedaży. Będzie to cykl czterech spotkań, co kwartał, pierwsze spotkanie już  9.05 w Rzeszowie

Przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące sprzedaży i marketingu,

Pokazujemy nowinki o technikach, narzędziach i możliwościach,

Specjaliści to nie tylko prelegenci, ale także uczestnicy. W ramach przerw będziemy angażować Cie do rozmów, wymiany doświadczeń i kontaktów. Praca i projekty zawodowe pozostałych uczestników i ich doświadczenia staną się inspiracją do Twoich zawodowych wyzwań. 

Zaprosiliśmy najciekawsze osobowości.  To praktycy i ludzie z ogromną charyzmą, którzy przekażą wam wiedze i sposoby jej wykorzystania.

W trakcie Konferencji dla bardziej wymagających Gości zostanie zorganizowana strefa

VIP, gdzie w spokojniejszym otoczeniu można porozmawiać między sobą o biznesie, czy

zjeść obiad z prelegentami

Prelegentami są czołowi polscy specjaliści, praktycy i szkoleniowcy

Ambasadorami merytorycznymi cyklu są:

Mateusz Mrozowski-Trener sprzedaży, wykładowca akademicki, publicysta.

Grzegorz Turniak – Master of Networking Akademia rekomendacji Grzegorza Turniaka

Pozostali paneliści I edycji

Filip Prokop- przedsiębiorca, trener, motywator.

Dyr. Biura rzecznika MŚP- Grzegorz Piotrowski

Marcin Chmielowski- Doktor filozofii, politolog, absolwent podyplomowych studiów z bankowości centralnej. Wiceprezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości. Członek Towarzystwa Ekonomistów i Przedsiębiorców im. Juliana Dunajewskiego

Miejsce

Lokalizacja:

Organizator

Strona:
Unable to load tooltip content.
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START