fbpx
Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję
Informacje o wydarzeniu
Tytuł:
Szkolenie integracyjne VH - dla partnerów i gości
Data i czas wydarzenia:
Start

25 Sty, 2018 11:00

Koniec

25 Sty, 2018 15:00

Opis wydarzenia:

Skaner Świadomości - poziomy świadomości Hawkinsa i Sprzedaż Prowokacyjna  

Każdego dnia pracujemy wiele godzin w różnych częściach kraju i świata, ale nie tylko pracą człowiek żyje. Już teraz zapraszam się do rejestracji na szkolenie integracyjne społeczności Vantis trzech czołowych liderów organizacji tj: Mateusza Mrozowskiego, Sławomira Stańczuka i Rafała Kaczmarka.

Na to wydarzenie możesz również zaprosić do udziału i rejestracji Twoich gości, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli o tym co robimy wspólnie w ramach społeczności Vantis.

Pierwszego dnia poszerzymy swoją wiedzę o nowe umiejętności, wieczorem spędzimy wspólnie czas w najlepszym klubie w mieście, a w sobotę chętni gracze stworzą swój najlepiej prosperujący biznes na bazie gry planszowej Bizness4You! Liczba miejsc jest ograniczona do 50 pierwszych osób dla których przewidziany jest nocleg. Zarejestruj się już teraz.

Agenda:

Piątek:

10.00 - 11.30 - Techniki pamięciowe i koncentracja ( Barbara Sławińska ) 90 min
12.00 - 17.00 - Poziomy Świadomości Hawkinsa ( Grzegorz Zięba ) 5 godzin
17.30 - 19.00 - The challenger sale ( Mateusz Mrozowski ) 90 min
21:00 - ??.?? - Integracja w klubie Chillout Starachowice www.facebook.com/pg/ChilloutKlub/photos

Sobota:
10:00 - 14:00 - Rozgrywka w grę planszową Bizness4You www.bizness4you.pl


SKANER ŚWIADOMOŚCI

Szkolenie skierowane jest do miłośników rozwoju, poszukiwania siebie, zwiększania sprawczości w życiu, we wszystkich jego obszarach. Do osób zainteresowanych samodoskonaleniem jako celem samym w sobie. Przemiana zawsze zachodzi w sferach: duchowej, rozwoju osobistego, rozwoju biznesu. Czyli zwyczajnie, kiedy rozwijamy się duchowo i mentalnie, zwiększa się nasza sprawczość, poprawiają się relacje ze sobą i z innymi ludźmi, poprawia się nasze zdrowie. Świadomość wykorzystania zjawiska Mocy i eliminowania siły w naszym życiu, wprowadza witalność a to z kolei przemienia wszystkie obszary naszego życia. Biznes zamienia się z pojęcia „pracy” czy wręcz „wyzysku” na narzędzie realizacji naszych życiowych planów, zwiększania poziomu dobrobytu i sprawczości. Staje się źródłem kreacji i realizacji naszych pomysłów, idei, działań, planów, marzeń.

Miejsce: 

Hotel Senator*** Centrum Konferencyjne
ul. Bankowa 7 (Dawniej Krywki 18), 27-200 Starachowice


Prelegenci:

Barbara Sławińska 

barbara sławińska

Przedsiębiorca, nauczyciel, trener i manager Vantis Holding. Prowadzi szkołę Leader School w Łęcznej. Nieustannie rozwija swoje pasje i kształci się po to, aby stawać się lepszym. Swój optymizm i nieograniczoną energię przekazuje otoczeniu. Dba również o rozwój innych- wydała na rynek autorski program do nauki matematyki Mateoo, przeznaczony dla dzieci w wieku 4–9 lat. Dzięki podręcznikom, które sama opracowała udowadnia, że każdego może nauczyć, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią metodę.Prowadzi szkołę Leader School w Łęcznej. Nieustannie rozwija swoje pasje i kształci się po to, aby stawać się lepszym. Swój optymizm i nieograniczoną energię przekazuje otoczeniu. 


Grzegorz Zięba

grzegorz ziebaCEO firmy Power Me Up, trener rozwoju osobistego, mistrz NLP, storyteller, mąż, ojciec…

Certyfikowany neurolingwista (Instytut NLP Andrzeja Batki), Master Time Line Therapy i Master Coach NLP (Coaching Division of the American Board of NLP). W działaniach coachingowych, terapeutycznych i szkoleniowych wykorzystuje wybrane narzędzia z zakresu NLP, Time Line Therapy i Storytellingu.

Od wielu lat prowadzi programy mentoringowe i szkolenia motywacyjne dla międzynarodowych korporacji, średnich i małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Program każdego szkolenia tworzy razem z klientem — wspólnie określają cele, a Grzegorz dobiera najskuteczniejsze do ich osiągnięcia narzędzia.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z szeroko pojętą komunikacją, wystąpieniami publicznymi, kontaktami międzyludzkimi w oparciu o metodologię prof. Clare W. Gravesa i dra Davida R. Hawkinsa. Przeprowadza przez cały proces zmiany. Pomaga podnosić kompetencje, wytyczać i realizować cele w życiu osobistym i zawodowym.

Nie proponuję szkolenia ani współpracy z kolejnym wyzwolonym coachem budującym swoją ważność.

Proponuję konkretny, spersonalizowany proces, który wzmacnia wartości umożliwiające przemianę pozostawiając Wartość.


Mateusz Mrozowski

mateusz mrozowskiJest…
• Przedsiębiorą, właścicielem  i współwłaścicielem trzech niezależnych od siebie biznesów, w trzech jakże różnych od siebie branżach. • Autorem Bestsellera "Sprzedaż jest $exy, albo nie ma jej wcale" już dzisiaj w sprzedaży ponad 10 tysięcy egzemplarzy. • Publicystą: Forbes, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, Marketer+, Franczyza&Biznes, Brief, Prime…• Członkiem: Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i Klubu Integracji Europejskiej.• Współpracuje z: T-mobile, Energa, Bosch, Calzedonia, PKP, Ikea, Mercedes, Porsche, Pracuj.pl…

Był…

• Mistrzem Polski w siatkówkę plażową , multimedalistą (AMP,) • Dwukrotnym reprezentantem kraju (AME)• Sportowcem posiadającym I klasę sportową.• Akwizytorem, przedstawicielem handlowym, managerem. Pracując i doświadczając takie branże jak; Marketing, IT, sprzedaż bezpośrednia, farmacja.• Najskuteczniejszym sprzedawcą 2015 roku i Dyrektorem Sprzedaży Roku 2016 w firmie Vantis Holding.

Link o prowadzącym https://www.youtube.com/watch?v=1Ikn-R76cWU


Cena 285 zł
Formy płatności: podczas rejestracji w złotówkach
lub walutą barterową ZIELONY na nr konta: 480100000242
W tym nocleg, jedzenie, szkolenie, wieczorna integracja!

Rejestracja obowiązkowa, dokonaj jej teraz!

Miejsce

Organizator

Unable to load tooltip content.
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START