fbpx
Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję
Informacje
To już druga edycja spotkania praktyków i ekspertów, służącego nawiązywaniu kontaktów biznesowych, wymianie doświadczeń ...

To już druga edycja spotkania praktyków i ekspertów, służącego nawiązywaniu kontaktów biznesowych, wymianie doświadczeń oraz prezentacji najnowszych trendów na rynku spotkań. EVENT MIX to połączenie wykładów, paneli dyskusyjnych oraz prezentacji wiodących dostawców i podwykonawców w branży eventowej.


Adresatem konferencji są reprezentanci domów mediowych, firmowych działów marketingu, PR i HR, managerowie działów zakupów, event plannerzy i agencje eventowe, a także wszyscy inni, zainteresowani promocją w trakcie jednych z najważniejszych targów branżowych. Uczestnicy, oprócz sesji networkingowych będą mieli również okazję wysłuchania prelekcji zaproszonych gości. Marcin Gieracz podejmie w swoim wystąpieniu temat wyjazdów integracyjnych, Krzysztof Materna opowie o roli profesjonalistów w kreowaniu eventów, zaś Jurek Owsiak podzieli się ze słuchaczami doświadczeniem w tworzeniu rzeczy niezwykłych i wielkich. Ponadto w programie znajdą się wykłady ekspertów takich jak: Krzysztof Celuch, Adriana Piekarska i Artur Półgrabia wraz z Pawłem Grabowskim.


Konferencja odbędzie się 13 września br. na terenie Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Więcej
Najnowsze zdjęcia
Wideo
Brak wideo
Link copied to your clipboard
Filter Timeline:
Przypięte rzeczy
  Ostatnia aktywność
   Obecnie brak aktywności
   Unable to load tooltip content.
   COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START