fbpx
Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję
Informacje o wydarzeniu
Tytuł:
Property Forum 2017
Data i czas wydarzenia:
Start

25 Wrz, 2017 02:00

Koniec

27 Wrz, 2017 01:59

Opis wydarzenia:

W przestrzeniach warszawskiego Hotelu Sheraton odbędzie się spotkanie przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych Property Forum 2017. To okazja spotkania inwestorów, deweloperów oraz przedstawicieli władz państwowych i samorządowych.


Jak najlepiej zaprezentować inwestorom swoje projekty? Jaki jest wpływ polityki na wizerunek branży za granicą? Na te i inne pytania postarają się udzielić odpowiedzi w trakcie dyskusji zaproszeni eksperci.


W tym roku po raz pierwszy konferencji towarzyszyć będzie Propertydesign.pl forum – wydarzenie dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom ze szczególnym uwzględnieniem miejsc przeznaczonych do pracy. Kolejną częścią spotkania będą wystąpienia i prezentacje gości specjalnych, odbywające się pod wspólnych hasłem Hot Topics dotyczące najważniejszych wydarzeń i trendów w branży, stojących przed nią zagrożeń i szans. Najciekawsze projekty deweloperskie, a także produkty i usługi na rynku nieruchomości komercyjnych będzie można obejrzeć w Showroomie Propertydesign.pl.


Spotkanie odbędzie się w dniach 25-26 września 2017 r. w stołecznym Hotelu Sheraton. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.propertyforum.pl/2017/pl/

Miejsce

Organizator

Unable to load tooltip content.
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START