fbpx
Ładowanie okładki... Przeciągnij okładkę aby zmienić jej pozycję
Informacje o wydarzeniu
Tytuł:
Targi RemaDays Warsaw 2018
Data i czas wydarzenia:
Start

7 Lut, 2018 01:00

Koniec

10 Lut, 2018 00:59

Opis wydarzenia:

Już po raz czternasty organizatorzy targów branży reklamowej i poligraficznej RemaDays Warsaw zapraszają wystawców oraz gości do uczestniczenia w jednym z największych tego typu wydarzeń na świecie.


Na początku przyszłego roku przestrzenie centrum Ptak Warsaw Expo w podstołecznym Nadarzynie będą areną kolejnej edycji corocznych targów branży reklamowej. Targi RemaDays Warsaw to czwarte pod względem wielkości wydarzenie tego typu na świecie. Ubiegłoroczne spotkanie zgromadziło ponad 760 wystawców z kraju i zagranicy oraz blisko 21 tysięcy zwiedzających.


Celem organizatorów imprezy jest konsekwentne wzmacnianie znaczenia Targów dla całej branży, stąd decyzja o wprowadzeniu w 2018 roku kilku nowych sektorów. Wystawcy zaprezentują się teraz m.in. w kategoriach takich jak: Gifts World, POS & Display, Technology Park, Printing House, Packaging Materials, PhotoCreation, Lighting Systems, IT & e-Solutions, a także szczególnie interesującej przedstawicieli przemysłu spotkań – Event Show.


Wydarzenie odbędzie się w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku na terenie Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Początek o godz. 9:30. Szczegółowe informacje dla zwiedzających wraz z cenami wejściówek dostępne są na stronie organizatora Targów: http://remadays.com/pl/dla-zwiedzajacych/bilety

Miejsce

Organizator

Unable to load tooltip content.
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START