WIDEO

Rola wideo w Club2B

Marketing

Udostępnianie materiałów wideo przekłada się na wzrost zasięgu i popularności co w efekcie prowadzi do zwiększenia liczy odbiorców oraz pozytywnie wpływa na twój wizerunek
 
 

Wygoda

Korzystając z tematycznych kategorii lub tworząc własne #filtry używając tagów szybko znajdziesz interesujące Cię filmy a także dokładnie oznaczysz swoje materiały.
 
 

Budowanie relacji

Dzięki fenomenowi filmów wideo możesz poznać bliżej innych klubowiczów, ich działania i produkty oraz wykorzystać je jako narzędzie, potwierdzające twoją wiedzą i poziom ekspercki.

 
 

Baza wiedzy i kontaktów

Na portalu znajdziesz relacje ze spotkań czy konferencji biznesowych, fragmenty szkoleń i setki merytorycznych nagrań! Oprócz całej wiedzy w nich zawartej masz możliwość odnalezienia na portalu autorów filmów i rozmowy z nimi!
 

Odbiorcy

Twoje filmy możesz dodawać do katalogu filmów lub udostępniać je na stronie klubu, stronie firmowej, wydarzeniu czy na Twoim osobistym profilu! Pamiętaj o oznaczeniu znajomych przez co zwiększysz zasięg oglądalności filmu!
 

Zróżnicowanie

Możesz zwiększać zasięg, precyzować grupy docelowe udostępniając filmy z portali jak YouTube, Vimeo czy Dailymotion i udostępniać je na tych portalach. Filmy staną się niebawem najskuteczniejszym narzędziem marketingowym. Wykorzystaj je dobrze!

DOŁĄCZ DO NAS I ZOBACZ FILMY KTÓRE DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

Filmy są świetnym sposobem reklamy a przedstawione przedsiębiorcom mogą przynieść wiele korzyści dla twojego biznesu. Nie zwlekaj, opublikuj Twoje wideo teraz i pokaż je światu!                                          

NEWSLETTER - POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Nieprawidłowy email
Podaj miasto
Nieprawidłowe dane
Zaznacz obrazek
Prezent