fbpx
Szczegóły
Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych w małych i średnich miastach, które najbardziej potrzebują wyciągn...

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych w małych i średnich miastach, które najbardziej potrzebują wyciągnięcia do nich pomocnej dłoni, skorzystania z praktycznej wiedzy oraz działań synergicznych.


Pomagamy członkom naszego klubu w poszukiwaniu klientów na ich produkty i usługi w regionie, województwie i w całym kraju. Naszym celem jest stwarzanie odpowiednich warunków do współpracy, budowania relacji i wymiany kontaktów!


Umożliwiamy firmom z całej Polski dotarcie ze swoimi produktami do trudnodostępnych miejsc i zaprezentowanie nowych produktów w środowiskach lokalnych.

Więcej
Ludize, którzy to lubią
Najnowsze zdjęcia
Link copied to your clipboard
Filter Timeline:
Przypięte rzeczy
  Ostatnia aktywność
   Obecnie brak aktywności
   Unable to load tooltip content.
   COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START