fbpx
Kategorie

Prezentowanie swojej strony na platformie, która posiada tysiące odbiorców myślących w sposób podobny do Twojego, a więc perspektywicznie, biznesowo daje Ci większą widoczność i bezkosztowe reklamowanie siebie, swojej firmy i swoich usług. Możliwość oglądania stron innych daje Ci szanse poznania oferty wyselekcjonowanych przedsiębiorców w jednym miejscu.

Strony

 1.   Fotografia
 2.    Public
Zaproś swoich potencjalnych klientów na wirtualną wycieczkę po Twojej firmie. Dzięki filmom i zdjęciom 360 w innowacyjny sposób przeniesiesz klientów do wnętrza swojej firmy, dzięki czemu wyróżnisz si..

Zaproś swoich potencjalnych klientów na wirtualną wycieczkę po Twojej firmie. Dzięki filmom i zdjęciom 360 w innowacyjny sposób przeniesiesz klientów do wnętrza swojej firmy, dzięki czemu wyróżnisz się wśród konkurencji.

 1.   Finanse i ubezpieczenia
 2.    Public
100% własności Przechowując kupione metale szlachetne na terenie szwajcarskich magazynów wolnocłowych we własnym imiennym depozycie są Państwo prawnymi właścicielami posiadanych kruszców. Jest to roz..

100% własności

Przechowując kupione metale szlachetne na terenie szwajcarskich magazynów wolnocłowych we własnym imiennym depozycie są Państwo prawnymi właścicielami posiadanych kruszców. Jest to rozwiązanie poufne i bezpieczne.

Bez podatków

W przypadku przechowywania wszystkich metali szlachetnych, również srebro, platyna i pallad, kupujecie Państwo bez podatku VAT, który w niektórych państwach, np. w Polsce, wynosi aż 23%.

Płynność

Posiadają Państwo gwarancję odkupu posiadanych metali szlachetnych. Jeżeli zdecydują się Państwo na sprzedaż posiadanych metali szlachetnych, otrzymają środki ze sprzedaży bezpośrednio na własny rachunek bankowy.

 1.   Informatyka (IT)
 2.    Public
Simpliciter to organziacja zajmująca się wsparciem organizacji i przedsiębiorstw pod względem informatycznym - tworzymy strony www i aplikacje dla firm, dbamy o administrację systemów informatycznych,..

Simpliciter to organziacja zajmująca się wsparciem organizacji i przedsiębiorstw pod względem informatycznym - tworzymy strony www i aplikacje dla firm, dbamy o administrację systemów informatycznych, kreaujemy ich wizerunek w sieci.

 1.   Biura projektowe
 2.    Public
Decyzje konsumenckie nie są oparte wyłącznie na racjonalnych przesłankach, takich jak choćby jakość towaru czy jego parametry techniczne. Kupujemy wszystkimi zmysłami, a przede wszystkim wzrokiem. A p..

Decyzje konsumenckie nie są oparte wyłącznie na racjonalnych przesłankach, takich jak choćby jakość towaru czy jego parametry techniczne. Kupujemy wszystkimi zmysłami, a przede wszystkim wzrokiem. A pierwsze wrażenie jest kluczem do sukcesu.


By je stworzyć potrzebna Ci silna marka: spójny wizerunek, który na długo pozostanie w pamięci klienta i wzbudzi pozytywne emocje. Plus Brand zbuduje ją dla Ciebie od podstaw.

 1.   Usługi
 2.    Public
Ideą Polskiej Marki jest bezpośrednia współpraca z polskimi firmami poprzez dobieranie dla nich dedykowanych rozwiązań, które zwiększą ich sprzedaż oraz rozpoznawalność w oczach klientów wśród innych ..

Ideą Polskiej Marki jest bezpośrednia współpraca z polskimi firmami poprzez dobieranie dla nich dedykowanych rozwiązań, które zwiększą ich sprzedaż oraz rozpoznawalność w oczach klientów wśród innych firm na rynku. W myśl powiedzenia “myśl lokalnie, działaj globalnie” chcemy zaprosić Was do wspólnego poszukiwania polskich firm o zasięgu globalnym.

 1.   Doradztwo finansowe
 2.    Public
Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych w małych i średnich miastach, które najbardziej potrzebują wyciągnięcia do nich pomocnej dłoni, skorzystania z praktycznej wiedzy oraz działań syn..

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych w małych i średnich miastach, które najbardziej potrzebują wyciągnięcia do nich pomocnej dłoni, skorzystania z praktycznej wiedzy oraz działań synergicznych.


Pomagamy członkom naszego klubu w poszukiwaniu klientów na ich produkty i usługi w regionie, województwie i w całym kraju. Naszym celem jest stwarzanie odpowiednich warunków do współpracy, budowania relacji i wymiany kontaktów!


Umożliwiamy firmom z całej Polski dotarcie ze swoimi produktami do trudnodostępnych miejsc i zaprezentowanie nowych produktów w środowiskach lokalnych.

 1.   Informatyka (IT)
 2.    Public

Oferujemy aktualizację oraz modernizację stron internetowych, systemów informatycznych oraz serwis techniczny i konsultacje sprzętowe.

 1.   Informatyka (IT)
 2.    Public
Projektowanie stron internetowych jest dla nas czymś więcej, niż sposobem na zarabianie pieniędzy. Proces tworzenia unikalnego produktu, który jest odpowiedzią na potrzeby naszego Klienta, jest ekscyt..

Projektowanie stron internetowych jest dla nas czymś więcej, niż sposobem na zarabianie pieniędzy. Proces tworzenia unikalnego produktu, który jest odpowiedzią na potrzeby naszego Klienta, jest ekscytującą przygodą. Za każdym razem przekraczamy granice własnych ograniczeń, poszerzamy horyzonty i łamiemy schematy. Satysfakcja Klientów i ich powroty do nas są naszą wielką radością, bo dzięki temu wiemy, że wszystko co robimy ma sens.

There is no page available on the site. Be the first to create it today!
Unable to load tooltip content.
Uruchomiono zadanie harmonogramu