fbpx
CluB2B.tv
Filmy telewizji internetowej CluB2B.TV
Filmy
Obecnie nie ma tu filmów.
00:33:35

Świat w jakim przyszło nam dziś żyć to nie prima aprilis to przykra rzeczywistość. Chcę od dziś choć trochę to...

Świat w jakim przyszło nam dziś żyć to nie prima aprilis to przykra rzeczywistość. Chcę od dziś choć trochę to zmienić i mam nadzieje, że mi w tym pomożecie. Alternatywy zbytnio nie widać, można czekać kolejne dni, aż będzie gorzej lub uruchomić samopomoc biznesową od dziś! Zapraszam na http://SamoPomoc.biz po więcej informacji. #SamoPomoc_biz #WspieramPolskiBiznes #STOPhipokryzji

Więcej
00:02:05
Początek roku to najczęściej więcej pytań niż odpowiedzi, ale w tym roku pomogę Ci łatwiej, sprawniej i oszczędniej...
Początek roku to najczęściej więcej pytań niż odpowiedzi, ale w tym roku pomogę Ci łatwiej, sprawniej i oszczędniej przejść. #Skuteczność, #komfort i #automatyzacja to obszary, które są dla mnie ważne i myślę, że Tobie też przypadną do gustu!
Więcej
00:04:49
Wracasz ze spotkania networkingowego z wieloma wizytówkami i zabierasz się do telefonicznego umawiania spotkań 1na1....
Wracasz ze spotkania networkingowego z wieloma wizytówkami i zabierasz się do telefonicznego umawiania spotkań 1na1.
Wykonujesz kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt połączeń na numery z wizytówki i idealnie by było gdyby wszyscy odebrali twoje połączenie.
Natomiast tak pięknie jest rzadko kiedy, osoby zaczynają oddzwaniać do ciebie w losowy sposób bo mają nieodebrane połączenie.
I CO TERAZ?
Nie wiesz kto dzwoni oraz o czym chciałeś z tą osobą porozmawiać.
Jak poradzić sobie w takiej sytuacji za pomocą bezpłatnej aplikacji na telefon dowiesz się z tego odcinka, zapraszam do obejrzenia i subskrypcji.

Bezpłatna aplikacja Truecaller:

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.truecaller
iOS : https://itunes.apple.com/pl/app/truecaller/id448142450
Więcej
00:51:45
Jesteś przedsiębiorcą, dla którego skuteczność ma znaczenie? Uczestniczyłeś w wielu spotkaniach biznesowych, z...
Jesteś przedsiębiorcą, dla którego skuteczność ma znaczenie? Uczestniczyłeś w wielu spotkaniach biznesowych, z których nic nie wniknęło poza wypiciem dziesiątek filiżanek kawy? Przestań bawić się w kolekcjonowanie wizytówek! Poznaj siłę networkingu i zacznij zarabiać już dziś przy pomocy ekspertów!

Gościem programu Wojciechs Kołodziejczaks LifeNetworker jest Sławomir Stańczuk #SuperConnector

Od 2013 roku Prezes Zarządu Polish Business Club, organizacji funkcjonującej w 10 krajach na świecie, łączącej ludzi i biznesy. Jest pomysłodawcą i członkiem zarządu Stowarzyszenia Młodych Przedsiębiorców Young Business Club. Wspiera inicjatywy promujące postawy przedsiębiorczości w całej Polsce. Jako fundator Fundacji Polska Marka promuje rodzime produkty dobrej jakości, tym samym zwiększając ich rozpoznawalność oraz sprzedaż w kraju i na świecie. Jego pasją jest realizacja projektów, które w dużej mierze wypełniają jego życie. Prywatnie jest pełnym optymizmu i odwagi dumnym mężem i ojcem dobrze rokującego biznesmana. :)
Autor i mówca:
- 12 Kroków do sukcesu, prelegent na ogólnopolskim cyklu konferencji dla biznesu, Invest In China, panelista w międzynarodowym gronie ekspertów,
- Autor artykułów dla magazynów Law Business Quality i Business Influencer.
- Gość programów telewizyjnych Pytanie na śniadanie i Merytorycznie o biznesie.

Wojciech Kolodziejczak to międzynarodowy ekspert od networkingu i komunikacji międzykulturowej. Pomaga firmom wchodzić na rynek brytyjski oraz rozwijać biznes poprzez precyzyjny networking.
Misją Wojciecha Kołodziejczaka jest budowanie zdrowych relacji biznesowych poprzez NETWORKING. Przez ostatnie 10 lat rozwijał swoją karierę w sprzedaży i marketingu na rynku prawniczym w UK.
Zorganizował ponad 300 konferencji i spotkań biznesowych w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 4 lata co umocniło go jako lidera międzykulturowego NETWORKINGU.
Jest doradcą, mówcą i trenerem dla firm i organizacji z UK i zagranicy, takich jak Federation of Small Businesses, BBC, Royal Bank of Scotland, London Metropolitan University, kancelarie prawne i wiele innych.
Więcej
00:29:21
Lata tradycji, historii i doświadczenia mogą pomóc, ale i powstrzymywać od działania w szybko zmieniającym się...
Lata tradycji, historii i doświadczenia mogą pomóc, ale i powstrzymywać od działania w szybko zmieniającym się świecie. Lider powinien być nauczycielem, uczn...
Więcej
00:00:42
Nazywam się Sławomir Stańczuk i zapraszam Cię do oglądania www.CluB2B.tv Na tym kanale postaram się odpowiedzieć na...
Nazywam się Sławomir Stańczuk i zapraszam Cię do oglądania www.CluB2B.tv Na tym kanale postaram się odpowiedzieć na pytania z poniższych obszarów:
BIZNES
- Jak prowadzić biznes w obecnych czasach?
- Jak zwiększać przewagę konkurencyjną?
LUDZIE
- Jak budować relacje z korzyścią dla obu stron?
- Jak budować rozległą sieć kontaktów i wykorzystywać networking do zwiększania sprzedaży?
PIENIĄDZE
- Jak zarabiać, a nie marnować pieniądze?
- Jak zabezpieczać, chronić i pomnażać pieniądze?
NOWE TECHNOLOGIE
- Jakimi systemami automatyzacji otaczać się, aby Twoje życie i biznes stawały się przyjemniejsze?
- Jakie aplikacje mobilne instalować, aby Twój biznes stawał się prostszy i skuteczniejszy?
Zapraszam Cię do SUBSKRYPCJI kanału. Widzimy się w kolejnym odcinku!
https://www.youtube.com/channel/UCIrGYGl_wMPVHU2Jxy8aRFA/
Więcej
00:03:43
Być może byłeś w takiej sytuacji, że uczestniczyłeś w spotkaniu biznesowy, wymieniałeś się wizytówkami, rozmawiałeś...
Być może byłeś w takiej sytuacji, że uczestniczyłeś w spotkaniu biznesowy, wymieniałeś się wizytówkami, rozmawiałeś z kolejnymi osobami, a po powrocie do domu totalnie nie pamiętałeś z kim i o czym rozmawiałeś? Do kogo w pierwszej kolejności warto zadzwonić oraz który temat podczas spotkania był priorytetowy?

Jeśli zastanawiasz się jak poradzić sobie z ogromem wizytówek po spotkaniach networkingowych, aby były one pomocne w umawianiu spotkań to mam dla Ciebie proste rozwiązanie!
Więcej
Unable to load tooltip content.
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START