fbpx

Articles

Statystyki
 • 9 Articles

Twój profil jest w pełni widoczny dla wszystkich użytkowników, którzy zarejestrowali się w CluB2B. W części Zarządzaj prywatnością na twoim profilu możesz zarządzać preferencjami prywatności profilu, powiadomieniami wysyłanymi do ciebie, oraz tym, jakie informacje są wyświetlane w profilu.

 1.   31 październik 2019
 2.   Kontakty
Aby dodać wydarzenie/event na portal CluB2B należy zacząć od przejścia do widoku wydarzeń wybierając w górnym menu opcję "Wydarzenia". Otworzy się nam podstrona z widokiem publicznych wydarzeń, które zostały już opublikowane na portalu.
 1.   31 październik 2019
 2.   Wydarzenia
Dodawanie stron do prezentacji na portalu CluB2B zaczynamy od przejścia do ekranu dodawania stron. Możemy to zrobić na dwa sposoby - pierwszym jest wybranie w górnym menu opcji "Strony B2B", przenoszącym do widoku prezentacji witryn publicznych, które do tej pory zostały dodane do portalu.
 1.   31 październik 2019
 2.   Strony B2B

Dodawanie filmów wideo zaczynamy od przejścia na podstronę "Wideo" wybierając opcję w menu głównym strony.

 

Będąc już na stronie poświęconej wstawianym przez użytkowników filmom klikamy fioletowy przycisk "Nowe wideo" aby przejść do ekranu dodawania filmów wideo.

Przejście do ekranu dodawania filmu

 

W tym momencie naszym oczom powinien ukazać się ekran dodawania wideo. Zaczynamy od wyboru Kategorii filmu (klikając na tę opcję powinna wyświetlić się nam lista z dostępnymi kategoriami), potem wpisujemy jego Nazwę. Możemy również dodać krótki Opis filmu ale nie jest to obowiązkowe.

Dodanie kategorii, nazwy oraz opisu filmu

 

Kolejnym krokiem jest wybór sposobu, w jakim chcemy dodać nasze wideo. Możemy to zrobić podając link np. z portalu youtube (opcja Zewnętrzny film) lub wrzucić plik bezpośrednio z komputera (opcja Załaduj film). Następnie możemy wybrać (opcjonalnie) osoby występujące na filmie wideo (wpisując cześć imienia bądź nazwiska wyszukiwarka wyświetli ci listę znajomych które pokrywają się z wpisanymi frazami). Wreszcie możemy otagować wideo za pomocą hashtagów (np. #spotkanie #konferencja).

Dodawanie filmu, oznaczanie osób i otagowanie

 

Ostatnimi etapami w dodawaniu filmu jest podanie Lokalizacji związanej z filmem (opcjonalne) za pomocą współrzędnych Google Maps oraz określenie Prywatności, czyli dla jakich grup osób film ma być widoczny. Kiedy wszystkie powyższe dane zostały uzupełnione, klikamy przycisk "Zapisz" znajdujący się z prawej dolnej strony by udostępnić film.

Wybranie lokalizacji i ustawienie prywatności

 

Dodany film wideo możemy teraz łatwo odszukać klikając w głównym menu "Wideo" a następnie wybierając zakładkę "Moje filmy" z menu wyświetlonego po lewej stronie ekranu. Najeżdżając myszką na miniaturkę filmu w jej prawej górnej części powinna pojawić się ikonka z trzema kropkami. Po kliknięciu w nią możemy wyróżnić, edytować, bądź usunąć film. To wszystko! Mamy nadzieję, że od teraz bez problemu będziesz mógł dodawać filmy na portal Club2B.

Edycja lub usuwanie filmu

 

 1.   31 październik 2019
 2.   Wideo

Aby dodać album ze zdjęciami należy zacząć od przekierowania się na podstronę "Galeria -> Dodaj album". Pojawi się nam ekran na którym będziemy mogli stworzyć nowy album.

 

Do ekranu dodawania albumów możemy również się przenieść wybierając w menu opcję "Galeria" i klikając na fioletowy przycisk "Nowy album" znajdujący się z lewej strony.

Tworzenie nowego albumu

 

Ekran dodawania albumu prezentuje się tak jak na obrazku poniżej. W tym miejscu możemy wpisać nazwę albumu, dodać tematyczny opis i, co najważniejsze, dodać również zdjęcia. Dodatkową opcją jest również dodanie informacji o lokalizacji związanej ze zdjęciami (w formie adresu współrzędnych GoogleMaps)

Dodawanie nowego albumu

 

Zdjęcia możemy dodawać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z opcji Drag'n Drop poprzez przeciągnięcie i upuszczanie zdjęcia w miejscu gdzie je dodać (W przypadku gdy galeria jest pusta będzie to szare pole oznaczone napisem "Przeciągnij i wrzuć plik tu aby załadować". Kiedy natomiast mamy inne zdjęcia dodane już do galerii to nowe zdjęcia po prostu przeciągamy i upuszczamy nad nimi).

Dodawanie zdjęcia pierwszym sposobem

 

Drugim sposobem na dodanie jest zdjęcia jest kliknięcie przycisku "Dodaj zdjęcia" znajdującego się z prawej strony. Po kliknięciu pojawi się nam eksplorer, który pozwoli nam na wybranie zdjęć z naszego komputera.

Dodawanie zdjęcia drugim sposobem

 

Po dodaniu zdjęć klikamy na przycisk "Gotowe" z prawej strony. Album został dodany i od teraz każdy może go zobaczyć.

Kończenie dodawania albumu

 1.   31 październik 2019
 2.   Galeria
Nie utworzono artykułów
Unable to load tooltip content.
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START