GALERIE

Dodawaj własne zdjęcia i oglądaj fotorelacje ze spotkań biznesowych.

Najciekawsze funkcjonalności

Dzięki fotorelacjom potwierdzisz zakres swoich aktywności i zainteresowań biznesowych, co sprawi, że będziesz bardziej wiarygodny i spójny.

Fotorelacje innych pozwolą Ci na określenie profilu pozostałych przedsiębiorców i poznanie ich działań.

Ulubione zdjęcia i albumy

Każde zdjęcie możesz polubić i szybko odnaleźć w przyszłości. Albumy są w jednej wspólnej przestrzeni, ale te które polubisz szybko je zawsze odnajdziesz.

Udostępnienia i komentowanie

Każdy album i zdjęcie możesz udostępniać do innych portali w Social Media zapraszając również innych znajomych do obejrzenia wszystkich zdjęć twojego albumu. Komentowanie poszczególnym materiałów na pewno ułatwi budowanie relacji z jego autorem.

Oznacz znajomych

Możesz oznaczyć na zdjęciu znajomych użytkowników i zdjęcia pojawia się na ich profilach biznesowych promując tym samym cały dodany przez Ciebie album.

Każdy album posiada zidentyfikowanego autora

Każdy autor zdjęcia i całego albumu jest podpisany z imienia i nazwiska pod swoją publikacją. Ułatwia to przejście na jego profil, zapoznanie się z jego doświadczeniem i działalnością biznesową. Dzięki tym informacjom łatwiej jest zbudować wspólny kontekst rozmowy.

DOŁĄCZ DO NAS I ZOBACZ WSZYSTKIE ALBUMY ZDJĘĆ

Jeśli zależy Ci na zaprezentowaniu siebie, swojej firmy czy produktu, a dodatkowo na poznaniu oferty innych przedsiębiorców zarejestruj się w CluB2B.
                                             

NEWSLETTER - POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Nieprawidłowy email
Podaj miasto
Nieprawidłowe dane
Zaznacz obrazek
Prezent