fbpx
2 minutes reading time (486 words)

GoUPCongress już w październiku! Największe wydarzenie dla młodych przedsiębiorców

Patron medialny

Niedawno założyłeś firmę? Rozwijasz swój start-up i szukasz inspiracji? A może zależy Ci na pogłębianiu wiedzy i nawiązywaniu relacji biznesowych? Nie czekaj – już 22 października na PGE Narodowym odbędzie się Go UP Congress, największe tego typu wydarzenie dla start-upów i małych firm. Sprawdź, co przygotowali dla Ciebie organizatorzy.

WySTARTUPuj

Wszyscy młodzi przedsiębiorcy wiedzą, że wejście na rynek wymaga dużej odwagi i ogromnego nakładu pracy. Na początku rozwoju firmy nawet najmniejszy błąd może nas wiele kosztować – szczególnie teraz, gdy sytuacja na rynku staje cię coraz trudniejsza nawet dla największych korporacji. W dzisiejszych czasach to właśnie wiedza może okazać się kluczem do sukcesu – przy odpowiednich umiejętnościach możesz zawsze być o krok przed wszystkimi.

GoUPCongress to pierwszy w Polsce event przeznaczony specjalnie z myślą o właścicielach start-upów i młodych firm (od 1 do 5 lat). Podczas trwania kongresu uczestnicy będą mieli niepowtarzalną szansę, by poznać inwestorów i wymienić się doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami. Przestrzeń kongresu sprzyja odkrywaniu nowych inspiracji i rozwijaniu kariery.

Do tego w strefie wystawienniczej młode firmy będą miały szansę zaprezentować swoje usługi i produkty szerszej publiczności. Uczestnicy mogą również spotkać się w strefie networkingowej – to doskonała okazja do nawiązania korzystnych relacji biznesowych i sprawdzenia, jakie trendy królują w Twojej branży. 

Kompendium wiedzy młodego przedsiębiorcy

 Ciągłe poszukiwanie wiedzy i nowych dróg rozwoju jest kluczem do efektywnego prowadzenia i rozwoju biznesu. Uczestnicy Go Up Congress wezmą udział w serii wykładów, gdzie doświadczeni prelegenci podzielą się z nimi swoim doświadczeniem. Oferta edukacyjna została podzielona na dwa panele, tak aby każdy mógł wybrać zakres tematyczny, który go najbardziej interesuje.

W sali 1 czeka na Ciebie panel BOOST YOUR BIZNES. HOW YOU DO IT? Podczas jego trwania dowiesz się, jak wdrożyć sprawdzone rozwiązania, by jak najlepiej rozwinąć swój biznes:

 • Dagmara Pakulska zdradzi jak przyciągnąć inwestorów dzięki personal brandingowi.
 • Martin Lewandowski zapewni ogromną dawkę motywacji do osiągnięcia sukcesu.
 • Mateusz Wyciślik opowie, dlaczego growth hacking to nowy marketing.
 • Krzysztof Pakulec wyjaśni, jak zaplanować optymalny budżet firmowy.
 • Bogdan Sosnowski wytłumaczy, jak stworzyć zwycięski zespół w nowych czasach.
 • Krzysztof Brola opowie o wszelkich najważniejszych aspektach prawnych.
 • Andrzej Krawczyk zdradzi tajniki rozwoju firmy poprzez franczyzę.
 • Franciszek Gieorgiew podpowie Ci, jak prowadzić działania organiczne i niskobudżetowe na Facebooku

W sali 2 odbędzie się panel YOUR BIZNES, YOUR IDEA, GO WITH THAT. To szereg prelekcji stworzonych z myślą o twórcach innowacyjnych produktów i przyszłych liderach biznesu. Dzięki nim zdobędziesz wiedzę, która pozwoli ci przemienić marzenia o biznesie w świadomą, dobrze prosperującą firmę:

 • Mikołaj Winkiel z Brand24 podpowie Ci, jak zmienić swój biznes przy pomocy monitoringu internetu.
 • Daniek Kotliński wskaże mechanizmy rozwijania zaangażowanej społeczności przy marce.
 • Piotr Kruszyński pokaże, jak wygląda droga od start-upu do profesjonalizacji zarządzania.

Pełny program konferencji znajdziesz tutaj: https://goupcongress.pl/#program Uczestnictwo w kongresie zostanie poświadczone imiennym certyfikatem sygnowanym przez ekspertów GoUpCongress. Właściciele pakietów VIP mogą skorzystać z indywidualnej konsultacji ze specjalistą branżowym.

Go UP!

GoUpCongress odbędzie się już 22 października na PGE Narodowym. Bilety kupisz tutaj: https://goupcongress.pl/kup-bilet/ Pamiętaj, ilość miejsc ograniczona! 

Lokalizacja (Mapa)

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Polska
Właściwe wyciąganie danych z maszyn - opomiarowani...
Archiwizacja, czyli jak profesjonalnie porządkować...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
Poniedziałek, 20 maj 2024
Jeśli chcesz się zarejestrować, prosimy wypełnić następujące pola: nazwa użytkownika i imię i nazwisko.

Zdjęcie captcha

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://club2b.pl/