fbpx

Twój profil jest w pełni widoczny dla wszystkich użytkowników, którzy zarejestrowali się w CluB2B. W części Zarządzaj prywatnością na twoim profilu możesz zarządzać preferencjami prywatności profilu, powiadomieniami wysyłanymi do ciebie, oraz tym, jakie informacje są wyświetlane w profilu.

Poznaj kilka wyjątków i dowiedz się, jak zarządzać swoimi informacjami.

  • Możesz ograniczyć widoczność publikowanych filmów, postów, ankiet, zdjęć i albumów.
  • Masz możliwość ograniczenia widoczności twoich znajomych, obserwatorów, aplikacji, albumów, ścieżek dźwiękowych, historii punktacji oraz osiągnięć.
  • W zależności od twoich ustawień możesz ograniczyć widoczność swojego profilu by był on widoczny dla wszystkich osób wchodzących na portal, dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, dla znajomych lub tylko dla ciebie. Można równiez wybrać ograniczenie nietypowe, dla konkretnych znajomych osób na portalu CluB2B.
  • Wszyscy użytkownicy wyszukujący Cię wg imienia lub nazwiska mogą zobaczyć Twój pełny profil, chyba że ich zablokujesz. Dowiedz się więcej o blokowaniu. Pamiętaj, że funkcja wypełniania z podpowiedzią pozwala na wyszukanie osób, podając jedynie kilka liter imienia lub nazwiska, nawet z błędami.
  • Liczba wyników i rezultat wyszukiwania profili mogą zostać ograniczone w zależności od posiadanego typu konta, rodzaju wyszukiwania (np. według nazwiska lub słowa kluczowego/kategorii) oraz limitu komercyjnego wykorzystania wyszukiwania.

Nie wymagamy od członków podawania wrażliwych danych (np. rasy, przynależności etnicznej, poglądów politycznych, przekonań religijnych lub filozoficznych, członkostwa w związkach zawodowych, stanu zdrowia fizycznego lub psychicznego, informacji o życiu seksualnym lub karalności) w profilach CluB2B. Jeśli chcesz opublikować tego rodzaju dane w profilu, pamiętaj, że wiąże się to z ich udostępnieniem innym osobom, jak podano powyżej.

Uwaga: w zależności od ustawień wersja Twojego profilu może być widoczna dla użytkowników niezalogowanych do CluB2B, którzy wyszukują Cię, korzystając z wyszukiwarek internetowych, takich jak Bing, Google, DuckDuckGo itp.

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START