fbpx

Dodawanie filmów wideo zaczynamy od przejścia na podstronę "Wideo" wybierając opcję w menu głównym strony.

Przejście do podstrony wideo

 

Będąc już na stronie poświęconej wstawianym przez użytkowników filmom klikamy fioletowy przycisk "Nowe wideo" aby przejść do ekranu dodawania filmów wideo.

Przejście do ekranu dodawania filmu

 

W tym momencie naszym oczom powinien ukazać się ekran dodawania wideo. Zaczynamy od wyboru Kategorii filmu (klikając na tę opcję powinna wyświetlić się nam lista z dostępnymi kategoriami), potem wpisujemy jego Nazwę. Możemy również dodać krótki Opis filmu ale nie jest to obowiązkowe.

Dodanie kategorii, nazwy oraz opisu filmu

 

Kolejnym krokiem jest wybór sposobu, w jakim chcemy dodać nasze wideo. Możemy to zrobić podając link np. z portalu youtube (opcja Zewnętrzny film) lub wrzucić plik bezpośrednio z komputera (opcja Załaduj film). Następnie możemy wybrać (opcjonalnie) osoby występujące na filmie wideo (wpisując cześć imienia bądź nazwiska wyszukiwarka wyświetli ci listę znajomych które pokrywają się z wpisanymi frazami). Wreszcie możemy otagować wideo za pomocą hashtagów (np. #spotkanie #konferencja).

Dodawanie filmu, oznaczanie osób i otagowanie

 

Ostatnimi etapami w dodawaniu filmu jest podanie Lokalizacji związanej z filmem (opcjonalne) za pomocą współrzędnych Google Maps oraz określenie Prywatności, czyli dla jakich grup osób film ma być widoczny. Kiedy wszystkie powyższe dane zostały uzupełnione, klikamy przycisk "Zapisz" znajdujący się z prawej dolnej strony by udostępnić film.

Wybranie lokalizacji i ustawienie prywatności

 

Dodany film wideo możemy teraz łatwo odszukać klikając w głównym menu "Wideo" a następnie wybierając zakładkę "Moje filmy" z menu wyświetlonego po lewej stronie ekranu. Najeżdżając myszką na miniaturkę filmu w jej prawej górnej części powinna pojawić się ikonka z trzema kropkami. Po kliknięciu w nią możemy wyróżnić, edytować, bądź usunąć film. To wszystko! Mamy nadzieję, że od teraz bez problemu będziesz mógł dodawać filmy na portal Club2B.

Edycja lub usuwanie filmu

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START